FCM Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

İyi Koordine Edilmiş Ekip Çalışması

Yaptığımız İşi Seviyoruz.

2003 Yılından bugüne sektördeyiz.

Çalışma Sürecimiz

FCM Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Hakkımızda

Statik ve servo regülatörler, invertörler, frekans konvertörleri, redresör ünitelerini dahil ederek müşteri memnuniyeti en üst seviyelere çıkarmayı hedefledik.

FCM Enerji; ileri teknoloji ürünü kesintisiz güç kaynaklarını ana faaliyet konusu olarak benimsemiştir. Siz değerli müşterilemizden gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazesine güç elektroniği kapsamına giren statik ve servo regülatörler, invertörler, frekans konvertörleri, redresör ünitelerini dahil ederek müşteri memnuniyeti en üst seviyelere çıkarmayı hedeflemiştir.

Her geçen gün artan iş hacmi, profesyonel müşteri odaklı yönetim biçimi; genç, dinamik, hırslı kadrosu ile FCM Enerji, güç elektroniği sektöründe emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Günümüz dünyasında hızla ilerleyen teknolojik gelişmeler ve değişimler beraberinde enerji sorunlarınada yol açmaktadır. Elektrikle çalışan cihazların arıza sebeplerinin yaklaşık %85'i, enerji problemlerinden kaynaklanmaktadır. Bu noktada kesintisiz ve temiz enerji ihtiyacı bir lüks olmaktan çıkıp gereklilik arz etmektedir.

FCM Enerji, ülkemizde çok yoğun olarak hissedilen enerji sorunlarını yakın takibe almış piyasa ve ülkemiz şartlarını göz önünde bulundurarak kaliteli ve ekonomik ürünler sunmayı amaç edinmiştir.

Ürünlerimiz ulusal ve uluslararası kalite belgelerine sahip (TSEK, CE, ISO 9001) üretilmekte, Türkiye'de ve dünyada on binlerce referansa sahip bulunmaktadır.

Cihazlarımız paralelleme özelliği ile 4800 KVA kapasiteye ulaşabilmekde PWM, IGBT teknolojisi ve CPU kontrolü ile gerçek güvenlik sağlamakta, gelişmiş haberleşme seçenekleri ile sisteminizi bilgisayarınızdan kontrol etmek, bilgi alıþverişi yapabilmek mümkün olabilmektedir.

FCM Enerji; Türkiye'nin kesintisiz güç kaynağını sizlerle paylaşmaktan, ülkemiz ekonomisine ve siz değerli müşterilerimizin taleplerine katkıda bulunmakdan dolayı gurur duymaktadır.

Hep birlikte daha aydınlık günlere ulaşmak dileğiyle.

FCM Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

FCM Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Planlama her aşamasında sizlerleyiz

2003
Kuruluş Yılımız
3815
Mutlu Müşteri
120
Firma Refaransı
3
Ofis
18
Teknik Personel
28
Tamamlanmış Proje